Naga MarketsErnest Podgórski i Olga Lipińska-Długosz zostali powołani do zarządu VRGRada nadzorcza VRG powołała do składu zarządu Ernesta Podgórskiego jako członka zarządu odpowiedzialnego za IT i e-commerce oraz Olgę Lipińską-Długosz powierzając jej pełnienie funkcji członka zarządu, podała spółka. “VRG informuje, że rada nadzorcza spółki na posiedzeniu odbytym w 11 stycznia 2021 roku dokonała wyboru dwóch członków zarządu spółki na okres bieżącej wspólnej kadencji. Zgodnie z treścią podjętych uchwał rady nadzorczej, do zarządu spółki powołani zostali: dr Ernest Podgórski, członek zarządu odpowiedzialny za IT i e-commerce, dr Olga Lipińska-Długosz, członek zarządu” – czytamy w komunikacie.

Pan dr Ernest Podgórski jest biegłym rewidentem i obecnie zajmuje stanowisko CEO w Kancelarii Biegłego Rewidenta dr Ernest Podgórski

W okresie 07/2020 – 09/2020 jako członek rady nadzorczej VRG oddelegowany do czasowego wykonywania czynności wiceprezesa zarządu do spraw finansowych, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dr Olga Lipińska-Długosz od 2020 r. zatrudniona w Kancelarii Radcy Prawnego dr Olga Lipińska-Długosz. W latach 2001-2019 była związana z Korporacją Gospodarczą “efekt” S.A. obejmując różne stanowiska.

Wcześniej spółka poinformowała, że Erwin Bakalarz złożył rezygnację z funkcji członka zarządu spółki, ze skutkiem na 11 stycznia 2021 r..

VRG specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Od 2000 r. podstawą strategii spółki jest koncentracja wokół funkcji “operatora” marek, projektanta odzieży i dystrybutora na rynku detalicznym. Jej skonsolidowane przychody w 2019 r. wyniosły 1 068 mln zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here