Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE (rozciągliwej, stosowanej m.in. do owijania ładunków na paletach) i wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem wyrobów z PVC: folii miękkich (izolacyjnych i specjalistycznych) i granulatów.

ergis

Kurs spółki dotarł do poziomu 5 zł, który może zadziałać jako strefa oporu. Dodatkowo mamy w tym miejscu linię łączącą kilka ostatnich wierzchołków. Układ techniczny pozostaje jednak zdecydowanie prowzrostowy, zwłaszcza w szerszym spojrzeniu, warto jednak uważać na potencjalną korektę.

Spółka jest producentem armatury przemysłowej (systemy niskociśnienowe) i odlewów żeliwnych (ciśnieniowych i mieszanych), produkowanych na potrzeby produkcji armatury i pomp.

zetkama

Zetkama kontynuuje już mocno rozbudowany ruch korekcyjny, który wpisuje się w kanał o spadkowym nachyleniu. Niedawno kurs dotarł pod poziom 70 zł, który stanowi pewien opór, a dodatkowo było to blisko górnej krawędzi kanału. W efekcie wzrosty zostały zahamowane.

invest

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here