Naga MarketsFirma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE (rozciągliwej, stosowanej m.in. do owijania ładunków na paletach) i wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem wyrobów z PVC.

ergis w1

Wykres tygodniowy wskazuje na długoterminowy trend wzrostowy, który porusza się od ponad 2 lat wewnątrz kanału wzrostowego. Z tej perspektywy nie widać dla niego żadnych zagrożeń i możliwe, że jedna z ostatnich rekomendacji kupna z ceną docelową 7 zł, z czasem sprawdzi się. Od kilku dni mamy do czynienia z korektą. Są dwa poziomy, przy których może się ona zakończyć. Pierwszy to okolice 5 zł czyli poziom szczytu z września ubiegłego roku. Drugi to oczywiście poziom poprzedniego dołka, odrobinę niżej. Byłaby to równocześnie obrona dolnej krawędzi kanału.

ergis d1

Przyglądając się sytuacji z bliska, widać że naturalnym i najbliższym wsparciem jest strefa 5,18 – 2,32 zł oparta o poziom poprzedniego wierzchołka. Kurs już znajduje się w tej strefie, jak na razie jednak brakuje reakcji kupujących. Jeżeli ona nie nastąpi to kolejnego miejsca do zakończenia korekty można szukać w rejonie 5 zł, gdzie wypada zasięg poprzedniej korekty. Ponadto jest to okrągły, psychologiczny poziom, zbiegający się z 9 miesięczną linią trendu. O tym, że aktualne spadki są prawdopodobnie tylko korekcyjne, świadczą po za kontekstem (trend wzrostowy) także malejące obroty w okresie spadkowym.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo proszę o analizę PKN Orlen. Po ukształtowaniu się niepotwierdzonej formacji spadkowego harami na szczycie wzrostów, pojawiła się tam ciekawa sytuacja. Z góry dziękuję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here