Naga MarketsFirma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE (rozciągliwej, stosowanej m.in. do owijania ładunków na paletach) i wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem wyrobów z PVC.

ergis mn

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres miesięczny z pełną historią notowań wygląda optymistycznie. Mamy trend wzrostowy na co wskazuje układ coraz wyżej położonych dołków i szczytów, a ostatnie dość duża korekta zatrzymała się na kluczowym poziomie wsparcia. Formacja objęcia hossy w tym rejonie może oznaczać powrót do trendu, co już jest widoczne na wykresie. Z tej perspektywy można zakładać wzrosty do poziomu maksimum trendu czyli 6,39 zł.

ergis d1

Na wykresie dziennym można wyznaczyć ponad 2 letnią linię trendu wzrostowego. Po mocnych 40% spadkach cena zatrzymała się kolejny raz przy niej i po pewnym czasie doszło do odbicia w górę. Od połowy marca trwają spadki, które w mojej ocenie prawdopodobnie okażą się korekcyjne. Wybicie maksimum wzrostów czyli 4,80 zł powinno przyczynić się do kontynuacji ruchu wzrostowego, zgodnego z szerszym trendem. Wariant negatywny pojawiłby się po zanegowaniu świecy z długim dolnym cieniem czyli po zejściu poniżej 4,26 zł i oznaczałby, że kolejnej okazji należałoby szukać znowu przy linii trendu. Na dzień dzisiejszy większe prawdopodobieństwo przypisałbym jednak wariantowi optymistycznemu.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here