Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedmiotem działalności ERG S.A. jest produkcja na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych oraz taśm samoprzylepnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała wczoraj 7,3%, co świetnie wygląda na tle poniedziałkowych spadków rzędu 4,7%, tym bardziej, że obroty we wtorek były na znacznie wyższym poziomie. Takie zachowanie ceny może wskazywać na istniejącą presję popytu, gdyż każde spadki są dość szybko odkupywane. Kurs od lutego przebywa w ruchu bocznym, a szerszy trend nadal jest wzrostowy. Brak mocnej wyprzedaży wskazuje na szanse dalszych wzrostów. Również wykres tygodniowy z długimi dolnymi cieniami zdaje się mieć prowzrostowy charakter.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego.

Spółka drożała podczas wtorkowej sesji o 2,1%, dzięki czemu wyznaczone zostało nowe maksimum trwającego od 18 maj odbicia. Szerszy trend jest wyraźnie wzrostowy, także mimo korekty notujemy coraz wyżej położone dołki. Bardzo niski wolumen przy ostatnich spadkach oraz jego powolny wzrost obecnie, również wskazuje na możliwość dalszych wzrostów i ataku na dotychczasowy szczyt trendu wzrostowego. Spółka w tym roku otrzymuje świetne rekomendacje, celujące w poziomy powyżej 17 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 14.06.2017
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Synthos – w kierunku 4 zł?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here