Naga Markets

ERBUD znalazł się w gronie najlepszych pracodawców świataERBUD znalazł się w zestawieniu „World’s Best Employers 2022” opublikowanym przez magazyn Forbes. Ranking obejmuje 800 firm z całego świata, które zostały uznane za najlepszych pracodawców globu na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 150 tys. pracowników z 57 krajów.

ERBUD wiedzie prym w licznych akcjach employer brandingowych

ERBUD został sklasyfikowany w kategorii „inżynieria, produkcja” i zajął 771 miejsce. Jest jedną z zaledwie 6 polskich firm, które trafiły do światowego rankingu (obok PGNiG, PKN Orlen, KGHM Polska Miedź, Amica Group i Banku Pekao).

Czuję ogromną dumę i satysfakcję, to jest nieprawdopodobne wyróżnienie. ERBUD, co zawsze powtarzam, to ludzie. Zatrudniamy już 3 tys. pracowników w Polsce i w Niemczech, dbamy o wieloletnie relacje – nie dziwią nikogo u nas kilkuletnie, a nawet kilkudziesięcioletnie staże pracy. Promujemy awanse wewnątrz Grupy, mamy programy talentowe, inwestujemy w szkolenia na wszystkich szczeblach, mamy procedury przeciwdziałania dyskryminacji. Robimy wszystko, by każdy pracownik czuł się u nas dobrze. „Pensja na czas” to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało dla nowoczesnego pracodawcy – podkreśla Dariusz Grzeszczak, prezes ERBUD S.A.

– ERBUD w doskonały sposób łączy standardy korporacji z pewną familiarnością firmy rodzinnej. Solidne są nie tylko nasze budowy, ale też relacje z pracownikami. Mamy wdrożony kompleksowy program onboardingowy, prowadzimy duży projekt wewnętrzny, jakim jest Akademia ERBUD-u. Promujemy liderów, ale wspieramy też słabszych i potrzebujących – o naszej zwinności decyzyjnej niech świadczy fakt powołania funduszu Pomocy Ukrainie w wysokości 1,5 mln zł w zaledwie trzy dni. Stawiamy na transparentną rekrutację, wychodzimy frontem do „klienta”, rozumiemy jego potrzeby – jak studenci lubią grać w gry komputerowe, to nawet gramy z nimi w te gry podczas rozmów o pracę. Mamy pracowniczy program mentoringowy w ramach naszej Fundacji. Podpatrujemy najlepsze skandynawskie wzorce i wdrażamy je do naszej polskiej, nieco skostniałej branży budowlanej. Jak pokazuje ranking „Forbesa”, z dużym sukcesem – mówi Dagmara Sobolewska, dyrektorka HR Grupy ERBUD.

ERBUD wiedzie prym w licznych akcjach employer brandingowych. W sierpniu br. blisko 100 pracowników czołowej polskiej grupy budowlanej wsiadło na rowery i wyruszyło w trasę z Torunia do Warszawy, wspierając Fundacje ERBUD Wspólne Wyzwania. Każdy przejechany kilometr miał wartość 10 zł. W sumie na konto fundacji im. Eryka Grzeszczaka trafiło 91 195 zł.

ERBUD aktywnie walczy ze stereotypami na rynku pracy promując budownictwo wśród najmłodszych. Efektem tych działań był cykl warsztatów „Młode MajstERki” skierowany do dziewczynek. Akcję, pod patronatem Politechniki Warszawskiej, zorganizowano wspólnie z Centrum Nauki Kopernik.

Aby dotrzeć do studentów i absolwentów kierunków technicznych ERBUD dokonał połączenia świata offline i gamingu. Jego zwieńczeniem był turniej CS:GO „Walka o Koszyki”. W efekcie tego powstała pierwsza kampania employer brandingowa oparta o zjawisko metaverse. Realizacja otrzymała dwa złote Złote Spinacze, Srebro i Brąz w konkursie IAB MIXX Awards 2021 oraz Złoto w europejskiej edycji konkursu.

„World’s Best Employers 2022” to szósta edycja rankingu magazynu Forbes, który powstał we współpracy z firmą badawczą Statista. Respondenci byli proszeni m.in. o odpowiedź, czy poleciliby swoich pracodawców znajomym i rodzinie. Poproszono ich również o ocenę takich aspektów jak wizerunek przedsiębiorstwa, możliwości rozwoju, równouprawnienie czy działalność społeczna.

XTB

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułLiczba graczy Axie Infinity najniższa od stycznia 2021 r. NFTs odczuwają bessę
Następny artykułRynek złota czeka na dane dot. inflacji w USA
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here