Naga MarketsErbud za 229 mln wybuduje Centrum Dystrybucyjne Lidl OleśnicaErbud S.A. podpisał umowę na budowę Centrum Dystrybucyjnego sieci handlowej Lidl w Dobroszycach k. Oleśnicy. Wartość kontraktu wynosi 229 mln zł – to największy kontrakt Grupy w budownictwie kubaturowym podpisany w tym roku.

Erbud podpisał umowę na budowę Centrum Dystrybucyjnego sieci handlowej Lidl

Obiekt powstanie przy ul. Zakładowej 1 w Dobroszycach i będzie jednym
z najnowocześniejszych obiektów tego typu w portfolio sieci w Europie. Planowana powierzchnia użytkowa nowego Centrum Dystrybucyjnego to około 67 000 mkw. Jego budowa potrwa rok, odbiór końcowy planowany jest na kwiecień 2022 r. Będzie dwunastym centrum dystrybucyjnym Lidl w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
To już kolejna współpraca ERBUDu z siecią handlową Lidl. W 2018/2019 r. spółka wybudowała Centrum Dystrybucyjne Lidl wraz z całą przynależną infrastrukturą
w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Wartość kontraktu wyniosła prawie 200 mln zł. ERBUD odpowiadał również za przebudowy Centrów Dystrybucji Lidl w Bydgoszczy i w Wyszkowie.

ERBUD ma potężne doświadczenie w budowie hal magazynowych i obiektów przemysłowych. Wśród największych kontraktów Grupy w tym obszarze zaliczyć można m.in. Jaworznicki Park Przemysłowo-Technologiczny w Jaworznie, zakład produkcyjny firmy Bosch w Mirkowie czy centrum badawczo-rozwojowe dla Unilever w Poznaniu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to jest | lotos kurs | nasdaq indeks | prognozy giełdowe | cena akcji biomed |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here