Naga MarketserbudAkcje Erbud kontynuują ruch wzrostowy od początku roku i zdołały wzrosnąć z poziomu poniżej 10 zł za akcje do niemal 20 zł. Czy trend będzie kontynuowany? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Erbud podpisuje umowę z PGE Energia Ciepła

Erbud Industry – spółka zależna Erbudu – podpisał umowę z PGE Energia Ciepła – spółką zależną Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) na budowę nowych źródeł szczytowych w PGE Energia Ciepła Oddział Wybrzeże w Elektrociepłowni Gdańskiej za 80,53 mln zł netto.

Wartość kontraktu: 80 532 000 zł netto plus podatek VAT naliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – napisano w komunikacie.

Marcin Tuszkiewicz zauważa, iż notowania akcji Erbud wybiły niedawno nowy lokalny szczyt. Na ten moment ostatni potwierdzony dołek znajduje się na poziomie 13,66 zł. Mniejsze obroty sprawiają, iż kurs pozostaje mocno poszarpany.

Niestety branża budowlana w Polsce ma kilka dużych podmiotów, a cała reszta to znacznie mniejsze i mniej płynne. Jednak nadal na spółce Erbud mamy szanse na kontynuowanie trendu wzrostowego – zauważył prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here