Naga MarketsErbud ma umowę na halę dla akademii lotniczej w Dęblinie za 29,2 mln zł nettoWarszawa, 01.10.2021 (ISBnews) – Erbud zawarł umowę na budowę hali widowiskowo-sportowej w Dęblinie za 29,21 mln zł netto, podała spółka. Inwestorem jest Lotnicza Akademia Wojskowa.

„Przedmiot kontraktu to „Budowa hali widowiskowo-sportowej z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Budynek złożony z dwóch części: część główna jednokondygnacyjna – hala wraz z trybunami, część druga dwukondygnacyjna – zaplecze. Powierzchnia użytkowa ≈ 3 246,31 m2; kubatura ≈ 41 690,72 m3. Budynek wyposażony w instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzację, instalację centralnego ogrzewania, wodociągowo-kanalizacyjną, elektryczną oraz teletechniczną, przeciwpożarową, odnawialne źródła energii, tj. instalację solarną oraz pompę ciepła. W zakresie kontraktu jest także zagospodarowanie terenu i dostawa wyposażenia sportowego” – czytamy w komunikacie.Termin zakończenia robót z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie to 30 listopada 2024 r.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2020 r. miała 2,23 mld zł skonsolidowanych przychodów.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here