Naga MarketsErbud jest grupą ogólnobudowlaną, świadczącą usługi w segmentach; przemysłowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno – drogowym oraz mieszkaniowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

erbud mn
Notowania z interwałem miesięcznym pokazują szeroki trend spadkowy oraz bardzo dokładnie respektowaną od lat linię trendu. Aktualnie powstaje formacja objęcia hossy zapowiadająca dalszą zwyżkę cen akcji. Dzieję się to na poziomie ważnego wsparcia.erbud w1

Interwał tygodniowy to odbicie od niespełna dwuletniej linii trendu wzrostowego. Wsparcie oparte jest o poziom dwóch poprzednich szczytów i zostało bardzo dokładnie przetestowane i wybronione.
erbud d1Na wykresie dziennym widać, że wzrosty przyspieszają, został wybity lokalny opór, co spowodowało zmianę układu  na wzrostowy po okresie spadków. Najbliższy cel to poziom kolejnego szczytu, a kluczowa może być długoterminowa linia trendu spadkowego (czerwona). Byłby to poziom ok 33-34 zł, a taka cena docelowa znalazła się w jednej z wrześniowych rekomendacji.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here