Naga MarketsNotowania kryptowaluty EOS zyskiwały podczas wtorkowego i środowego handlu ponad 30%, dominując czołówkę największych tokenów kryptograficznych. Notowania testowały poziomy powyżej $9 dolarów, w trakcie wczorajszej sesji znajdując się o $3 dolary niżej. W efekcie łączna kapitalizacja wynosi teraz $6 miliardów i jest tylko niewiele mniejsza od Litecoina.

Wzrost cen przełożył się również na wzrost wolumenów – handel obecnie skupia się w Korei południowej – giełdy Bithumb oraz Upbit odpowiadają za 42,5% łącznego, globalnego obrotu. Obecne ruchy są najprawdopodobniej powiązane z airdropem eosDAC, który jest zaplanowany na 15 kwietnia.

Już w najbliższą niedzielę, kiedy minie 300 dni od ICO kryptowaluty – wszystkie portefele Ethereum posiadające co najmniej 100 tokenów EOS otrzymają taką samą ilość w walucie eosDAC, która ostatecznie zostanie przetransferowana do głównej sieci EOS po starcie w kolejnych miesiącach tego roku.

Airdrop, czyli „zrzut tokenów” jest niczym innym jak przekazaniem przez deweloperów danego projektu darmowych monet. Osoby, które posiadają mniej niż 100 EOS na swoich portfelach również będą mogły ubiegać się o otrzymanie eosDAC,w tym przypadku konieczne będzie złożenie jednak osobistego wniosku.

Po wybiciu formacji klina, notowania dynamicznie wystrzeliły pokonując opór 7,36 i podchodząc pod kolejny na wysokości 9,050. Obecna strefa wyznacza maksima z końca lutego, które spowodowały osunięcie kryptowaluty do grudniowych dołków pod 4,00.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here