Naga MarketsEnter Air wznowił loty z Portu Lotniczego Londyn-Gatwick w Wielkiej Brytanii, podała spółka.

Wznowione loty z Wielkiej Brytanii

“Podobnie jak w przypadku lotów z Polski, lipiec będzie w tym roku czasem rozruchu, a pod koniec miesiąca będziemy wykonywali 8 operacji tygodniowo. Jednocześnie wszystko na to wskazuje, że w sierpniu lotów będzie zdecydowanie więcej. Pomimo wielomiesięcznych zawirowań, popyt ze strony biur podróży jest duży, a ludzie chcą wyjechać na urlop do innego kraju, który bardzo często jest lepiej przygotowany na przyjęcie turystów niż kraj macierzysty” – powiedział członek zarządu Grzegorz Polaniecki, cytowany w komunikacie.

Pierwszy rejs Enter Air w sezonie letnim 2020 z lotniska Gatwick w Londynie odbył się 16 lipca na grecką wyspę Lemnos.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na rynkach zagranicznych Enter Air współpracuje z touroperatorami oraz konsolidatorami odsprzedającymi miejsca touroperatorom działającym na poszczególnych rynkach. Na części realizowanych obecnie rejsów przewoźnik oferuje też możliwość indywidualnego zakupu biletu, podano także.

Enter Air jest notowany na GPW od 2015 roku. Przewoźnik posiada pięć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Paryżu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here