Naga MarketsEnter Air ma umowę czarteru z Rainbow Tours o wartości ok. 31 mln USDEnter Air sp. z o.o. – spółka zależna Enter Air – zawarła z Rainbow Tours umowę charteru (Air Charter Transport Agreement), dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz z załogą na sezon lato 2021 oraz zima 2021/22, o szacunkowej wartości 31 mln USD (117,8 mln zł), podały spółki.

“Umowa została zawarta na czas określony do dnia 30 kwietnia 2022 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air sp. z o.o. usług lotniczego przewozu osób i bagażu w przedmiotowym okresie. […] Rozliczenia z tytułu przedmiotowej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów charterowych” – czytamy w komunikacie.Najpopularniejszymi kierunkami realizowanymi w ramach programu będą Grecja i Turcja, ale istotne miejsce zajmują w nim również Wyspy Kanaryjskie i Egipt. Przez cały rok będzie realizowane połączenie do Mombasy w Kenii, podał przewoźnik.

“Podpisanie umowy przedłużającej naszą współpracę z Rainbow Tours, jednym z naszych długoletnich, stabilnych partnerów to kolejny pozytywny sygnał, który świadczy o tym, że wracamy do normalności. Za nami trudny rok, w którym wszyscy musieliśmy podjąć wiele działań mających na celu optymalne przygotowanie swojej działalności w nieznanych nam wcześniej warunkach. Tym bardziej cieszy, że wracamy praktycznie na wszystkie kierunki wykonywane dla Rainbow Tours przed pandemią” – skomentował członek zarządu i dyrektor handlowy Andrzej Kobielski, cytowany w komunikacie Enter Air.

Rainbow Tours to operator turystyczny zajmujący się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, biletów lotniczych, autokarowych, promowych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r.

Enter Air jest największą prywatną linią lotniczą działającą w Polsce. Linia przewiozła w Polsce w 2019 r. 2,5 mln pasażerów. Jest notowana na GPW od 2015 roku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania amrest | kryptowaluty wykresy | bitcoin kurs 2020 | kuna chorwacka kurs | pgnig akcje kurs | akcje kghm | notowania kęty |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here