Naga MarketsEnter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju.

enter air

Podczas wczorajszej sesji opublikowano najnowszą rekomendację dla spółki autorstwa analityków DM BDM datowaną na 11 grudnia. W raporcie podniesiono wycenę z 48,40 zł do 52,20 zł, nadal zalecając kupno akcji. Powodem podniesienia wyceny są, zdaniem autorów raportu, lepsze niż oczekiwano wyniki za drugi i trzeci kwartał. Oczekuje się dalszej poprawy wyników w 2020 roku. “Spółka poinformowała już o umowach z kluczowymi klientami na przyszły sezon, a ich wartość jest wyższa o ok. 9% niż w poprzednim roku. Zwracamy uwagę na istotne dyskonto względem grupy porównawczej, sprzyjające otoczenie biznesowe oraz stabilne wypłaty dywidend” – napisano w raporcie, tłumacząc wyższą wycenę. Na wykresie mamy trend wzrostowy, aczkolwiek możliwe, że po dużym impulsie wzrostowym nadejdzie czas korekty.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne.

vivid games

Wczoraj spółka poinformowała o podpisaniu umowy z QubicGames na porting i dystrybucję trzech swoich największych tytułów gier na platformę Nintendo Switch. Chodzi o gry: Real Boxing 2, Mayhem Combat i Godfire: Rise of Prometheus. Mają one trafić na konsolę Switch w 2020 roku. Dostępny na nią jest już Space Pioneer, którego premiera odbyła się 6 grudnia. W przyszłym roku łącznie na Nintendo trafi przynajmniej 10 gier spółki. W I kwartale 2020 roku do sprzedaży trafią gry Gravity Rider Zero, Crash Drivers, Sheep Patrol, Fly Sky High i Pocket Mini Golf. Na wykresie mamy zwyżkę o 20% w ostatnim czasie, cena testuje poziom poprzedniego dołka. Szerszy układ jest negatywny, kolejne szczyty pojawiają się coraz niżej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here