Naga MarketsEnter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju.

enter air

Podczas wczorajszej sesji opublikowano najnowszą rekomendację dla spółki autorstwa analityków DM BDM datowaną na 11 grudnia. W raporcie podniesiono wycenę z 48,40 zł do 52,20 zł, nadal zalecając kupno akcji. Powodem podniesienia wyceny są, zdaniem autorów raportu, lepsze niż oczekiwano wyniki za drugi i trzeci kwartał. Oczekuje się dalszej poprawy wyników w 2020 roku. “Spółka poinformowała już o umowach z kluczowymi klientami na przyszły sezon, a ich wartość jest wyższa o ok. 9% niż w poprzednim roku. Zwracamy uwagę na istotne dyskonto względem grupy porównawczej, sprzyjające otoczenie biznesowe oraz stabilne wypłaty dywidend” – napisano w raporcie, tłumacząc wyższą wycenę. Na wykresie mamy trend wzrostowy, aczkolwiek możliwe, że po dużym impulsie wzrostowym nadejdzie czas korekty.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne.

vivid games

Wczoraj spółka poinformowała o podpisaniu umowy z QubicGames na porting i dystrybucję trzech swoich największych tytułów gier na platformę Nintendo Switch. Chodzi o gry: Real Boxing 2, Mayhem Combat i Godfire: Rise of Prometheus. Mają one trafić na konsolę Switch w 2020 roku. Dostępny na nią jest już Space Pioneer, którego premiera odbyła się 6 grudnia. W przyszłym roku łącznie na Nintendo trafi przynajmniej 10 gier spółki. W I kwartale 2020 roku do sprzedaży trafią gry Gravity Rider Zero, Crash Drivers, Sheep Patrol, Fly Sky High i Pocket Mini Golf. Na wykresie mamy zwyżkę o 20% w ostatnim czasie, cena testuje poziom poprzedniego dołka. Szerszy układ jest negatywny, kolejne szczyty pojawiają się coraz niżej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here