Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Energa to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną.

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji 4,2% udanie rozpoczynając nowy tydzień. Dzięki tym wzrostom doszło do wybicia ponad poziom dwóch poprzednich wierzchołków i wyznaczenia nowego maksimum trendu wzrostowego, z którym mamy do czynienia od listopada ubiegłego roku. W tym czasie cena rośnie już o ponad 60%. Wczorajsze wybicie sprawia, że obecnie kupujący powinni celować w poziomu powyżej 12 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

Spółka zaliczyła wczoraj bardzo udaną sesję, rosnąc o niemal 5%. Po kilku dniach zawahania, popyt zdecydowanie wypchnął cenę na nowe, historyczne maksima. Spółka udanie zakończyła kolejny miesiąc. W lutym wzrost ceny osiągnął poziom 14,3%. Trend wzrosty trwa tutaj od dobrych kilku lat i jak na razie nie widać oznak jego słabnięcia.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – odbicie od oporu, opcja PUT – 1 marca 2017
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na NZDUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here