Naga MarketsPodstawowa działalność emitenta obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną.

energa

Na wykresie dziennym z pełną historią notowań spółki panuje bezwzględnie trend wzrostowy. Jak widać jest on bardzo czytelny pod względem technicznym, dobrze respektowany jest kanał wzrostowy, a także strefy wsparć, przy których kończą się korekty.

Aktualnie cena testuje górną krawędź kanału. Możliwe są zatem korekcyjne spadki, a raczej jak to zazwyczaj miało miejsce, ruch boczny aż do dolnej krawędzi, przy której ponownie pojawią się okazje kupna lub zaznaczonego najbliższego wsparcia.Conotoxia

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here