Naga MarketsBądź na bieżąco z moimi wpisami dotyczącymi spółki Energa?


Zachęcam do przeczytania poprzedniego wpisu (w szczególności ważne są dwa ostatnie akapity), ponieważ poniższa treść będzie kontynuacją wątku.

Energa – spotkałem się ze stwierdzeniem, że trwałą w “tytanowym trendzie”… Ten, kto tak powiedział, chyba nie widział tytanowych trendów, ale nie o to chodzi, żeby sobie wypominać.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres ENG niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ładny ruch w górę, bez większych szarpań. Odpowiednio wcześnie zakomunikował nam, że przechodzi w ruch boczny. Ne swojej mojej (sygnaly-at.pl), napisałem swego czasu, że występowanie górnych knotów świec w tym samym przedziale cenowym, tworzy z niego opór (lub analogicznie wsparcie, w zależności o trendu). Zobacz na wykres:

eng

Jadąc autem po drodze widzisz znaki drogowe, chcąc jechać dalej musisz na nie odpowiednio reagować. Tak samo jest z inwestowaniem – posiadasz akcje i widzisz znaki na wykresie (wsparcia, opory, luki) – chcąc zarabiać regularnie – musisz na nie reagować.

A teraz, drogi Czytelniku, odpowiedz sobie na pytanie:

Czy Ty w porę reagujesz, jak widzisz zagrożenie?

To co się stało, w ogóle mnie nie dziwi. Energa i tak dała zarobić, dlatego uważam, że większość inwestorów zaliczy ją do pozytywnych spółek.

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Karpeta, sygnaly-at.pl

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomaxima | akcje jsw prognozy | nasdaq index notowania | btc prognoza | indeks dax | usd pln prognoza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here