Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Energa to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia 3,7% czym wyróżniała się na tle rynku. Tego dnia pojawił się techniczny sygnał zwiastujący powrót do wcześniejszych wzrostów. Mowa o wyjściu góra z ostatniej konsolidacji. Dynamiczny styl wybicia oraz narastające od pewnego czasu obroty także można traktować jako pozytywy. Wydaje się więc, że w najbliższym okresie kurs powinien rosnąć w kierunku ostatnich szczytów w rejonie 11,40 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego.

Piątkowa sesja przyniosła wzrost kurs o ponad 5%. Dzięki temu spółka opuściła górą obszar konsolidacji, w trakcie której dokonała się bardzo płytka, choć czasochłonna korekta. Od początku ubiegłego roku mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Nawet w okresie ostatniego spowolnienia, każdy kolejny dołek pojawiał się na coraz wyższym poziomie. Wskazuje to na dobre perspektywy dotyczące kontynuacji zwyżki. Ciężko znaleźć dość bliski punkt orientacyjny, który mógłby pełnić rolę oporu. Spółka otrzymuje natomiast dobre rekomendacje, które celują w okolice 17 zł. Wydaje się, że właśnie ten poziom można traktować jako cel popytu na najbliższe miesiące. O spółce pisaliśmy ostatnio 14 czerwca.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here