Naga MarketsEnerga to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną.

energa

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka nadal porusza się w silnym trendzie wzrostowym, choć można zauważyć pierwsze symptomy słabnięcia tego trendu. Mimo wszystko nadal obowiązuje dobrze respektowana linia trendu. Dwie ostatnie sesje przynoszą świece pin bar i pokazują, że kurs ma problem z wybiciem lokalnego oporu. Jest to już trzecia, póki co nieudana próba sforsowania tej strefy. Takie kształty świec w takim miejscu wskazują, że koniec tygodnia może być spadkowy. Bardzo blisko znajduje się linia trendu i ważne wsparcie okolic 23 zł. Spadki są jednak o tyle niebezpieczne, że zejście do wsparcia oznacza utworzenie prawego ramienia formacji RGR. Na razie jest to jednak tylko potencjalna formacja, kluczowe jest wsparcie przy 23 zł. Jego upadek może oznaczać większe spadki.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ranking giełd kryptowalut | notowania orlen | akcje pgnige | złotówka kurs | mercator cena akcji | bitcoin nowości |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here