Naga MarketsEnerga to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną.

energa

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym, z pełną historią notowań widać że od samego debiuty cena akcji tej spółki nieustannie rośnie. Aktualnie mamy jednak do czynienia z korektą, która trwa już dość długo, gdyż 3 świece spadkowe świece tygodniowe to wielka rzadkość dla tej spółki. Spadki korekcyjne są jednak dość płytkie.

Bieżący poziom cenowy to także wsparcie 24 zł. Lepiej jest to widoczne w okienku z wykresem W1. Mamy klasyczny retest pokonanego wcześniej szczytu. Brakuje jedynie sygnału świadczącego o powrocie kupujących.

Jeżeli jednak wsparci upadnie, to następne znajduje się odrobinę niżej przy poziomie ok. 23 zł. Następnym i chyba kluczowym wsparciem będzie linia trendu wzrostowego.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here