Naga MarketsEnerga to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrótem energią elektryczną. Do sieci dystrybucyjnej przyłączone są liczne elektrownie wiatrowe, małe elektrownie wodne i biogazownie. Ponadto działalność obejmuje również wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót ciepłem.

Kurs spółki zachowuje się świetnie i w poniedziałek osiągnął historyczne maksimum. Widać to dokładnie na wykresie tygodniowym. Nic tutaj nie zwiastuje możliwości zakończenia tej świetnej passy. Jeśli chodzi o okazje inwestycyjne to przenieśmy się na wykres dzienny.


Energa [ENG] - analiza na zamówienie


Na najpopularniejszym okresie czasowym, czyli wykresie dziennym, widać jak kurs bronił silnego wsparcia na 19,50. Cena odbijała od niego trzy razy i była to świetna okazja do kupowania akcji spółki. Obecnie trwa korekta, która może pozwolić włączyć się w ten trend. Poziom 21,50 oraz 21,10 powinny stanowić barierę, która powstrzyma spadki. Tam też rozważałbym możliwość kupna.
Jeśli poziomy te zostaną przełamane to oczywiście pozostaje bardzo silne wsparcie na 19,50zł. Przy tak zdrowym trendzie wzrostowym nic nie wskazuje, na możliwość głębokiej korekty.


Energa [ENG] - analiza na zamówienieBezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEURAUD – rynek bez wyraźnego sygnału
Następny artykułAUD/USD spada przed FOMC trafiając we wsparcie.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here