Naga MarketsEnerga to spółka zajmująca się dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną.

energa w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że po długim okresie spadków kurs dotarł do kluczowego wsparcia jakim jest m.in. poziom ostatniego dołka w trendzie wzrostowym. Patrząc z szerokiej perspektywy upadek wsparcia w rejonie 20 zł oznaczałby zmianę układu dołków i szczytów na typowy dla trendu spadkowego. W minionym tygodniu mimo naruszenia tego poziomu, wsparcie zostało obronione. Powstał nawet piękny sygnał w postaci świecy pin bar, która może zachęcać do powstania większego odbicia. Umieszczenie linii obrony poniżej tygodniowego minimum z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż jest to tzw. fałszywe przebicie, a to oznacza, że poziom obrony znajduje się sporo poniżej strefy wsparcia i jego wybicie powinno oznaczać kontynuację spadków.

energa d1

Interwał dzienny także wskazuje na obronę w ładnym stylu wsparcia w postaci poziomu dwóch poprzednich dołków. Działo się to na narastających obrotach co zwiększa szanse na kontynuację odbicia. Pierwszy opór pojawi się już przy 21 zł. Jego wybicie powinno oznaczać atak na szeroką strefę oporu w rejonie 22 zł, gdzie również przebiega linia bessy. Dopiero wybicie tego miejsca mogłoby oznaczać powrót do trendu wzrostowego.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin system | kurs pln | akcje cdr | kurs btc | eurusd | koszt dolara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here