Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Enel-Med prowadzi działalność na krajowym rynku usług medycznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka odnotowała wczoraj szóstą wzrostową sesję z rzędu. Tym razem wzrosty sięgnęły 4,2%. Od początku tygodnia akcje spółki zdrożały już o blisko 11%. Gorący okres jest także podparty nieco podwyższonymi obrotami. Dynamika wzrostów sygnalizuje atak na historyczne maksimum notowań. Wydaje się więc, że niebawem cena sięgnie poziomu 13,26 zł, gdzie stoczy się walka o ustanowienie nowych maksimów. Sądząc po obecnym obrazie technicznym, wydaje się, że popyt ma spore szanse na końcowy sukces. O powrocie do wzrostów piszemy od 23 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Vivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

Spółka notuje 3 z rzędu wzrostową sesję, próbując odrabiać straty z poniedziałku kiedy przecena sięgnęła niemal 9%. Wczorajsza sesja przyniosła kolejne 1,5% wzrostu, dzięki czemu wynik całego tygodnia znajduje się już na niezłym plusie. Jeżeli więc piątek nie przyniesie żadnej negatywnej niespodzianki, na W1 powinna powstać świeca pin bar o popytowej wymowie, podobna do tej, która rozpoczęła poprzednie odbicie od dolnej krawędzi kanału. Dotarcie ceny, tak jak w lipcu ubiegłego roku do górnej krawędzi kanału jest jednak wariantem optymistycznym. Pierwsze problemy kupujący mogą bowiem napotkać już przy najbliższym oporze w postaci poprzednich dołów, a więc w rejonie 3,70 zł. Wybicie tego poziomo może jednak otworzyć drogę do rozwinięcia korekty. Ostatnio o spółce pisałem 21 kwietnia.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here