Naga MarketseneaEnea została sponsorem generalnym Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS), podała spółka. Celem współpracy jest m.in. wsparcie zawodników tenisa stołowego w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku oraz zapewnienie optymalnych warunków do trenowania i startu w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej.

InvestCuffs

“Będziemy towarzyszyć zawodnikom w zmaganiach sportowych i rywalizacji w duchu fair play, ale również w dążeniach po medale. Współpraca z PZTS jest dla nas powodem do radości, jednocześnie oznacza zobowiązanie do zapewnienia konsekwentnego rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Bardzo ważna dla Enei, jako firmy odpowiedzialnej społecznie, jest rola PZTS w promocji tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży. Od wielu lat angażujemy się w edukację sportową juniorów, opartą na długoterminowym rozwoju, łącząc wsparcie sportu zawodowego i szkolenie młodzieży” – powiedział prezes Enei Paweł Szczeszek, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Firma ogłosiła także współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim i Polską Reprezentacją Olimpijską. Jej celem jest stworzenie optymalnych warunków zawodnikom polskiej reprezentacji dla jak najlepszego przygotowania się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 r., podkreślono.

“Chcemy wspierać naszych zawodników, których czeka jeden z najważniejszych występów w sportowej karierze. Współpraca z PKOl to dla nas wyróżnienie, ale także odpowiedzialność za wzmacnianie narodowej dumy Polaków oraz skuteczne promowanie aktywności i czynnego uprawiania sportu” – dodał Szczeszek.

Podstawą działania grupy kapitałowej Enea jest wydobycie węgla kamiennego oraz wytwarzanie, dystrybucja i handel energią elektryczną. Sieć dystrybucyjna grupy, zlokalizowana w zachodniej i południowo-zachodniej Polsce, obejmuje 20% powierzchni kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here