Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowy zakres działalności Grupy Kapitałowej ENEA obejmuje wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót energią elektryczną.

enea

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zakończyła pierwszą sesję nowego tygodnia zaledwie na 0,5% wzrostu, choć wynik w ciągu dnia był lepszy. Trochę szkoda, gdyż była szansa na wybicie z tworzącej się od dłuższego czasu, rozbudowanej formacji odwróconej głowy z ramionami. Mocna wzrostowa sesja doprowadzałaby do jej aktywacji z celem w rejonie 14 zł. Wybicie byłoby także jednoznaczne z wybiciem lokalnego oporu 11,70 zł a także linii trendu spadkowe. Pojawiłby się więc silny sygnał kupna, na który na razie musimy jeszcze poczekać.

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Podobny przebieg miała sesja na spółce Hawe i także wynik końcowy jest gorszy od tego co działo się w ciągu dnia. Na kolejny sygnał kupna jaki mógł się wczoraj pojawiać po wybiciu ze strefy okolic 0,88 zł, musimy jeszcze poczekać. Byłaby to naturalna kontynuacja wzrostów po wybiciu linii trendu spadkowego. Jeżeli w najbliższym czasie do takiego wybicia jednak dojdzie to kolejnym celem będzie już ostatni szczyt trendu spadkowego czyli okolice 1,40 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here