Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowy zakres działalności Grupy Kapitałowej ENEA obejmuje wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót energią elektryczną.

Spółka drożała podczas poniedziałkowej sesji o 3,4%. Była to już czwarta wzrostowa sesja z rzędu. Od początku miesiąca spółka podrożała już o blisko 18%, można więc mówić o prawdziwej hossie, nie tylko zresztą tu, ale także na pozostałych spółkach sektora energetycznego. W miniony piątek doszło do wybicia dotychczasowego maksimum trendu, wczoraj kupujący potwierdzili to wybicia. Patrząc na wykres w skali tygodniowej, można odnieść wrażenie, że w dłuższym okresie czasu spółka ma szansę na wzrosty do kluczowego oporu w rejonie 17,40 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Atal jest jednym z czołowych deweloperów w Polsce. Specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce.

Spółka porusza się w silnym trendzie wzrostowym od lutego ubiegłego roku. W tym czasie cena podskoczyła już o ponad 140%. Mimo to, trend nadal wygląda stabilnie i nie widać oznak jego słabnięcia. Obecnie kurs zaczyna reagować na lokalnym wsparciu po kilkudniowej korekcie. Wczoraj wzrosty sięgły 2,4%, a podwyższone obroty dają szansę na próbę zakończenia korekty. Ze spółki co jakiś czas napływają pozytywne informacje dotyczące sprzedaży mieszkań, także wyniki za pierwszy kwartał potwierdziły dobrą kondycję spółki. Ostanie rekomendacje celują w poziomy powyżej 42 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: AUD/USD – call, EUR/CAD – put
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 20.06.2017 EUR/USD i AUD/CAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here