Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa handlowa Emperia prowadzi działalność detaliczną, deweloperską i informatyczną. Jest właścicielem m.in. sieci detalicznej Stokrotka.

Spółka drożała podczas wtorkowej sesji o ponad 6% przy podwyższonych obrotach. Była to reakcja rynku na informacje dotyczące możliwego przejęcia spółki przez litewską firmę Maxima Grupe. Szacuje się, że jeżeli doszłoby do ogłoszenia wezwania na akcje to oferta przekraczałaby poziom 100 zł na akcje. Od strony technicznej wybicie linii korekty jest sygnałem do wzrostów. Podobnie korekty kończyły się już wcześniej. Wydaje się więc, że najbliższym celem popytu jest poziom 100 zł. Dalsze ruchy ceny będą zależały od informacji dotyczących ewentualnego przejęcia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Serinus Energy jest międzynarodową spółką poszukiwawczo-wydobywczą ropy i gazu.

Spółka odnotowała wczoraj dość mieszaną sesję, od rana wzrost cena akcji przekraczał już poziom 7%. Niestety popyt nie był w stanie utrzymać ceny na tak wysokich poziomach i ostatecznie wzrost wyniósł zalewnie 3,4%. Za to obroty były na zadowalającym poziomie. Na wykresie widać, że od maja cena porusza się w dość wąskim zakresie między 1 a 1,27 zł. Obecnie trwa więc trzecie podejście pod kluczowy opór. Wydaje się więc, że stoimy przed szansą na wybicie i zakończenie trendu bocznego. Szkoda wczorajszej sesji, jednak jeżeli popyt dość szybko wróci di tematu wybicia to kolejne odbicie w dół nie jest przesądzone.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajna analiza EMP.

    Czy w ramach bezpłatnej analizy technicznej mógłbym poprosić o DINOPL?

    Z góry dziękuję i pozdrawiam,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here