Naga MarketsEmini-Trader i Maksymilian Bączkowski zapraszają na "Trading Room Week". Analizuj rynki razem z ich trading roomem“Trading Room Week” to nowa seria prowadzona przez założycieli Trading Roomu NVT na antenie Comparic24.tv. W trakcie nagrania Maksymilian Bączkowski i youtuber E-mini Trader analizują zawarte transakcje na rynkach finansowych w trakcie minionego tygodnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
New Vision Trading (NVT): Nowy trading room i nowa seria na antenie Comparic24.tv

Maksymilian Bączkowski to ekspert od niemieckiego indeksu DAX, E-mini Trader skupia się natomiast z kolei na amerykańskiej Wall Street i kontraktach na S&P 500. Razem połączyli siły i otworzyli w warszawie trading room NVT, w którym obecnie swoje transakcje realizuje kilkanaście osób. Efekty ich pracy oraz projekcji rynkowych będą przedstawiane w ramach Trading Room Week.

– Tworzymy nowy program, który nosi „Trading Room Week” i powstaje przy współpracy z brokerem Capital.com. Podczas spotkań chcielibyśmy przybliżyć co robimy, nad czym pracujemy i jakie ciekawe rzeczy widzimy podczas analizy rynków. Nasz trading room działa dopiero od dwóch tygodni, wchodzimy już jednak na pełne obroty i staramy się zbudować podejście do rynków i średnioterminowych projekcji – komentował Maksymilian Bączkowski.

CHCĘ ODBIERAĆ ANALIZY WYKONANE PRZEZ TRADING ROOM

Główne światowe indeksy poruszają się obecnie blisko swoich historycznych maksimów. Indeks DAX 30 ustanawiał rekordy 11 marca na wysokości poziomu niemal 14,6 tys. pkt., z kolei amerykański S&P 500 testował tego samego dnia maksima nad poziomem 3960 pkt.

Oprócz nich autorzy raportu z trading roomu NVT zwracają uwagę również na rynek złota oraz ropy naftowej doszukując się na nich potencjalnych okazji do wejść w przeciągu najbliższych dni. Każdy z raportów zawiera w sobie opis sytuacji na danym instrumencie, opis kontekstu rynkowego, dwa scenariusze rozegrania pozycji oraz wykres z analizą techniczną.

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Maksymilian Bączkowski Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii “PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs cdprojekt | indeks sp500 | sp500 notowania | kurs dolara notowania | kurs dolara (usd) |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here