TMS


Traderzy działają na finansowym parkiecie według swoistego planu. Dzisiaj o sobie, swoim doświadczeniu, swoim trading planie w rozmowie z Adamem Rakiem opowiada Tomasza “Emini Trader”, autor bloga poświęconego inwestowaniu na rynkach amerykańskich.


Emini Trader: Dlaczego rynek rzeczywisty jest lepszy od kontaktów CFD?

W trakcie rozmowy na antenie Comparic24.TV, “Emini Trader” opowiada dlaczego rekomenduje inwestorom – również tym początkującym – rozpoczęcie przygody inwestycyjnej od realnych rynków. W przypadku polskiego NewConnect już nawet relatywnie niewielki kapitał może być wystarczający, aby “ruszać rynkiem” i poznać mechanizmy oraz schematy myślenia dużych graczy.

Gość Adama Raka nie należy do sympatyków inwestowania w oparciu o kontrakty różnicy kursowej (CFD) nazywając je osobiście bucket shopami, czyli miejscami, w których interes brokera jest sprzeczny z interesem klienta.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here