Naga MarketsEmil Dłużewski zastąpi Grażynę Gołębiowską w zarządzie ATM GrupaRada nadzorcza ATM Grupa powołała Emila Dłużewskiego na członka zarządu, poinformowała spółka. Dłużewski swoje obowiązki obejmie 1 stycznia 2021 r.

Zmiana w zarządzie ATM Grupa

Wcześniej dzisiaj spółka poinformowała, że Grażyna Gołębiowska złożyła rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu ze skutkiem na 31 grudnia 2020 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Emil Dłużewski posiada wykształcenie wyższe, ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, kierunek: Finanse i Bankowość. Ponadto odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku Wydział Ekonomiczny, kierunek: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Emil Dłużewski ukończył program naukowy “Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa” organizowany przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Emil Dłużewski posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (nr certyfikatu 26713/2008)” – czytamy w komunikacie.

Emil Dłużewski m.in. w latach 2013 – 2015 w ATM Grupa w Bielanach Wrocławskich jako dyrektor finansowy spółek zależnych, a w latach 2014 oraz 2016 – 2020 – w ATM System sp. z o.o. w Bielanach Wrocławskich oraz w ATM Studio w Warszawie jako członek zarządu, w roku 2020 – w Production Services Poland Sp. z o.o. w Warszawie jako prezes zarządu, a w roku 2020 – w ATM Grupa w Bielanach Wrocławskich jako dyrektor finansowy.

ATM Grupa jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyna w branży posiada status spółki publicznej notowanej na warszawskiej giełdzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here