Elon Musk znów o kryptowalutach, tym razem bardzo pozytywnie

Musk ponownie o krypto na Twitterze

Naga MarketsElon Musk znów o kryptowalutach, tym razem bardzo pozytywnie
Elon Musk w SNL

Elon Musk ponownie wypowiedział się na temat bitcoina oraz kryptowalut. Tym razem nie pozostawił żadnych wątpliwości co do swojego stanowiska, być może starając się odzyskać część utraconej w ostatnich tygodniach sympatii, po tym gdy zaskoczył środowisko krypto informacją o wycofaniu płatności w BTC przez Teslę.

Musk znów o Bitcoinie na swoim profilu twitterowym

Bitcoin od kilku dni nie może otrząsnąć się po przecenie, która sprowadziła notowania najpopularniejszej kryptowaluty do poziomów poniżej 40 tys. dol. Być może nieco wiatru w żagle kursowi BTC/USD doda zaprezentowane przez Elona Muska stanowisko w sprawie kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ekscentryczny miliarder w sobotę poprzez swój twitterowy profil poinformował świat o swoim poglądzie na temat starcia między kryptowalutami, a tradycyjnym papierowym pieniądzem. Wpis był odpowiedzią na pytanie jednego z fanów, który zapytał:

Yo Elon, co sądzisz o gościach, którzy są na Ciebie wściekli z uwagi na kryptowaluty? – stwierdził @TheRealShifo.

CEO Tesli oraz SpaceX odpowiedział:

Prawdziwa bitwa to ta pomiędzy walutami fiducjarnymi i kryptowalutami. W tym zestawieniu, popieram te drugie. – podkreślił Elon Musk.

To nie pierwszy wpis Muska, w którym pozytywnie odniósł się wobec kryptowalut. W końcu, Tesla wprowadziła w lutym płatności w BTC, a CEO Tesli był proponentem takiego rozwiązania. Wtedy tweetował m.in.:

Żeby być jasnym, *nie* jestem inwestorem, jestem inżynierem. Nie posiadam nawet żadnych innych notowanych publicznie akcji spółek poza Teslą. Jednak, gdy waluty fiducjarne mają ujemną realną stopę zwrotu, tylko głupiec nie spoglądałby w inną stronę. Bitcoin jest niemal takim samym BS (bullshit, przyp. red.), jak waluty fiducjarne. Kluczowe słowo to “niemal”. – zaznaczył Elon Musk.

To jednak nie koniec prowokujących rewelacji ze strony miliardera w ostatnich dniach, który nadal mąci wody wokół Doge. Tym razem, nieco bardziej dosłownie, odnosząc się do znanego plakatu filmu “Szczęki”:

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: azoty akcje | gpw | ropa wti prognozy | notowania ropy naftowej | pkn orlen akcję | kurs pge | lpp notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here