Naga MarketsElon Musk znów o Dogecoinie. Zapewni "wsparcie" sprzedającym kryptowalutęElon Musk nie studzi nastrojów na rynku kryptowalut. Wręcz przeciwnie, poprzez swojego Twittera regularnie dba o to, żeby temperatura emocji na notowaniach Dogecoina była odpowiednia, czyli dość wysoka. Tym razem, Musk stwierdził, że zbyt duża koncentracja DOGE w rękach największych posiadaczy kryptowaluty jest prawdziwym problemem rynku.

  • Elon Musk w ostatnich tygodniach swoją aktywność twitterową oparł na postach o kryptowalutach
  • Jeszcze niedawno, tematem nr 1 był Bitcoin
  • Okazało się, że mogło to mieć związek z zakupem przez Teslę BTC o wartości 1,5 mld dol.

Elon Musk znów tweetuje o Dogecoinie

Musk stwierdził, że zbyt duża koncentracja Dogecoina w rękach dużych posiadaczy jest jedyną ważną kwestią w przypadku tej kryptowaluty. Jednocześnie, zaoferował, że jeśli zdecydują się oni na sprzedaż większości swoich monet, dostaną pełne wsparcie ekscentrycznego miliardera.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeszcze przed tygodniem, 7 lutego, Dogecoin wart był nawet 8,8 centa, a sporo do czynienia względem rajdu, który wyniósł notowania do tamtego poziomu, miał rzecz jasna Elon Muska. Pisaliśmy o tym tutaj: Elon Musk ponownie nagania na Dogecoina. Ten znów wystrzelił niczym Falcon 9

Teraz, cena DOGE spadła do zaledwie 5,5 centa.

Elon Musk znów o Dogecoinie. Zapewni "wsparcie" sprzedającym kryptowalutę
Notowania Dogecoina. Źródło: tradingview.com

Przed kilkoma dniami, Elon Musk wspominał o kupnie Dogecoina dla swojego najmłodszego syna, którego matką jest obecna towarzyszka, kanadyjska piosenkarka Grimes.

– Kupiłem trochę Dogecoina dla małego X, żeby stał się “toddler hodler” – stwierdził Musk, wspominając o swoim najmłodszym synu o dźwięcznie brzmiącym imieniu X AE A-XII.

“Toddler hodler” to żart słowny, który odnosi się do słowa toddler, oznaczającego niemowlaka oraz hodler, czyli slangowego określenia na osobę, która przetrzymuje kryptowalutę z myślą o jak najdłuższym horyzoncie czasowym.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: eurusd | gielda forum | pln kurs | dji index | co to blik | gielda komentarze |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here