Naga MarketsElon Musk znów mówi o bitcoinie. Spodziewa się masowej adopcji kryptowalutyBitcoin (BTC) jest blisko szerszej akceptacji na rynku, stwierdził Elon Musk, dyrektor generalny Tesli w rozmowie z Clubhouse 1 lutego.

  • Musk uważa, że adopcja bitcoina wkrótce wystrzeli.
  • W czasie czatu dodał, że jest bardzo optymistycznie nastawiony do BTC.
  • Parę dni temu dodał słowo “bitcoin” do swojego opisu na Twitterze.

Elon Musk: adopcja bitcoina wystrzeli

Clubhouse to platforma mediów społecznościowych z czatem audio, dostępna tylko dla zaproszonych. Jej użytkownicy mogą dołączać do różnych rozmów, przypominających prywatną konferencję online.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas rozmowy z Andressenem Horowitzem i innymi wybitnymi inwestorami, Musk został zapytany o jego przemyślenia na temat bitcoina.

Przypomnijmy, że 29 stycznia umieścił słowo „Bitcoin” w swoim opisie na Twitterze, przez co cena BTC wzrosła o ponad 14 proc. w ciągu 30 minut.

Teraz zapytany o kryptowalutę, Musk powiedział, że “bitcoin to dobra rzecz”.

Jestem zwolennikiem bitcoina. Myślę, że bitcoin jest bliski uzyskania szerokiej akceptacji – dodał.

Komentarze na słowa Muska

Dyrektorzy branżowi są ogólnie pozytywnie nastawieni na komentarz Muska. James Todar, partner w Greymatter Capital, powiedział, że “jeden z najbardziej przyszłościowych wynalazców naszych czasów tęskni za bitcoinem”

Mimo że „spóźnił się na imprezę”, Elon uważa, że ​​bitcoin jest bliski akceptacji w finansach – dodał.

Z kolei miliarder Tim Draper zasugerował już wcześniej, że Musk i jego firmy, takie jak Tesla, mogłoby zaakceptować BTC jako środek płatniczy, co dałoby kryptowalucie wielkiego kopa do dalszego rozwoju.

Wcześniej niektórzy przewidywali, że Musk ujawni swoje zasoby bitcoinów i dlatego zmienił swój opis na Twitterze. Jak na razie nic takiego nie miało miejsca.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognoza bitcoin | funt notowania | ceny akcji pgnig | ropa naftowa kurs | bitcoin prognozy 2020 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here