Naga MarketsDyrektor generalny Grayscale, Michael Sonnenshein, powiedział CNBC, że obecnie więcej liderów technologicznych i inwestorów instytucjonalnych może podążyć za Elonem Muskiem pod kątem kupowania BTC.

  • CEO Grayscale jest zdania, że Elon Musk zainspiruje innych biznesmenów do kupowania BTC.
  • Jego zdaniem dla takich inwestorów kupowanie BTC jest na tyle ważne, że nie patrzą już oni na cenę.

Bitcoin to nowy cel dużych firm?

Dyrektor generalny Grayscale, Michael Sonnnenshein, mówi, że popyt instytucjonalny dot. bitcoina (BTC) wzrósł. Jego zdaniem hossa jeszcze trochę potrwa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że regulacje rządowe dot. kryptowalut nie są problemem dla potencjalnych inwestorów, z których wielu, jak twierdził, jest zadowolonych, że zapewniono już wystarczającą jasność regulacyjną.

Dalej dodał, że Elon Musk i Tesla mogą stanowić inspirację dla dużych graczy na rynku. Nawiązał tym do ostatniej decyzji dot. zakupu bitcoinów przez spółkę Muska.

– Widzieli [ludzie z Tesli], jak inne korporacje, takie jak MicroStrategy, wkraczają w tę branżę i ostatecznie wierzą w jej wzrost. Więc kupowanie bitcoina, czy to tutaj, dziesięć procent drożej, czy dziesięć procent taniej, ostatecznie nie będzie miało znaczenia, jeśli uważają, że Bitcoin będzie miał taki rodzaj wzrostu, jaki według nich nastąpi – stwierdził.

Nie “dlaczego”, ale “dlaczego nie?”

Według Sonnensheina pytanie dotyczące bitcoina zmienia się z „dlaczego?” na „dlaczego nie?”. Uważa, że ​​więcej „wizjonerów” będzie podążać za takimi innowatorami jak Elon Musk, który kupuje bitcoiny.

Nie zdziwiłbym się, gdyby teraz doszło do jakiegoś wyścigu – masz Elona Muska, masz Michaela Saylora, Jacka Dorseya. Zobaczysz, jak wielu innych wizjonerskich liderów w przełomowych firmach zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę zmieniło się „dlaczego” na „dlaczego nie” i zobaczysz, które firmy jako następne zaangażują się w posiadanie Bitcoina jako części ich programu skarbowego – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: eur pln stooq | nasdaq spółki | sp500 notowania | sp500 | prognozy kursu dolara | notowania kryptowaluty |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here