Naga MarketsElon Musk wrzuca piosenkę o NFT, która jako token warta jest już ponad 1 mln dol.
Elon Musk, prezes Tesli

Elon Musk nie przestaje zadziwiać swoimi wpisami powiązanymi z cyfrowymi aktywami, niezależnie czy chodzi o kryptowalutę Bitcoin, Dogecoin czy tokeny. Ekscentryczny miliarder zaskoczył swoich obserwujących na Twitterze po raz kolejny, tym razem publikując informację o sprzedaży utworu muzycznego z teledyskiem jako token niezbywalny NFT. Najwyższa oferta wynosi obecnie około 1 mln dol.

  • Elon Musk w ostatnich tygodniach tweetował o Bitcoinie i Dogecoinie
  • Jak się okazało, pod koniec stycznia Tesla zakupiła BTC o wartości 1,5 mld dol.
  • Teraz, Musk zaczyna publikować coraz więcej wpisów o NFT

Elon Musk, od niedawna Technoking of Tesla, oferuje token z piosenką o NFT

Elon Musk w 2021 roku upodobał sobie tematykę wpisów twitterowych powiązaną z cyfrowymi aktywami. Wczoraj, pisaliśmy między innymi o tym, jak CEO Tesli zamierza kupić Shiba Inu. Pozornie, mogło mu wcale nie chodzić o przedstawiciela rasy czworonogów, a pewien nowy token: Elon Musk będzie miał Shiba Inu? Kolejny tweet powiązany z Dogecoinem

Te artykuły również Cię zainteresują
W poniedziałek dowiedzieliśmy się także o zmianie tytułu, jaki Elon Musk piastuje w Tesla Inc. Od teraz, oprócz miana CEO, biznesmen będzie w swojej firmie tytułowany także “Technoking of Tesla”.

Wpis Muska z poniedziałku łączy zarówno trendy powiązane z cyfrowymi aktywami, kryptowalutami, jak i techno. Ekscentryczny miliarder zaprezentował swoim obserwującym nagranie z nowym kawałkiem elektronicznej muzyki, jednocześnie ogłaszając jego sprzedaż jako token NFT.

Sprzedaję tę piosenkę o NFT jako NFT. – obwieścił Elon Musk.

Faktycznie, piosenka w swoim dość ubogim tekście, ale bogatej wizualizacji nawiązuje do tokenów NFT. “Zweryfikowane, zagwarantowane”, słyszymy w utworze.

Piosenka nie jest jeszcze oficjalnie wystawiona na żadnym rynku: ani jako token, ani utwór, jednak internauci znaleźli sposób na to, aby samemu stokenizować tweeta.

Plus500

Wpis Muska jest obecnie licytowany na platformie Valuables, która pozwala użytkownikom Twittera na udział w aukcji cyfrowych wersji tweetów. Wystarczyła zaledwie godzina, aby cena podskoczyła z 3 dol. do 100 tys. dol.

Zobacz również: Jak kupić Bitcoin w Plus500?

Kolejne 11 godzin przyniosło zwyżkę ceny licytacji do 1,121 mln dol., co jest równowartością 625 ETH. Ofertę tą zgłosił @sinaEstavi. Przebieg aukcji można śledzić tutaj: https://v.cent.co/tweet/1371549960030842893

Można się spodziewać, że Elon Musk odmówi dokończenia transakcji, ale jeśli tak by się stało, to otrzymałby 95% wartości tokena w portfelu do odbioru w ciągu godziny.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here