Naga Markets 

Tesla, stacja ładowaniaAmerykańska administracja bezpieczeństwa ruchu drogowego (NHTSA) przesłała do Tesli list w sprawie nie przestrzegania zaleceń agencji w sprawie bezpieczeństwa Modelu 3 spółki. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Szeroka konsolidacja na notowaniach Tesli

NHTSA żąda również wyjaśnień w sprawach dotyczących kilku wypadków aut Tesli. Tesla informuje, że ma najniższe prawdopodobieństwo uszkodzeń ciała z aut testowanych przez amerykańską agencje, których to agencja nie komentuje i podejrzewa że auto jest wykonane niezgodnie z zaleceniami agencji, a same oświadczenia Tesli mogą być działaniami nielegalnymi lub naruszającymi prawo antymonopolowe.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here