Naga MarketsElon Musk vs prezes Binance. Usterka techniczna dogecoina (DOGE) wywołała słowną potyczkęZałożyciel Tesli Elon Musk we wtorek jawnie skrytykował dyrektora giełdy kryptowalutowej Binance Changpengoa Zhao (CZ) Twitterze po tym, jak platforma ograniczyła wypłaty opartej na memach waluty cyfrowej dogecoin (DOGE) w związku z problemami technicznymi.

Elon Musk krytykuje Binance. Chodzi o usterkę portfela dogecoin (DOGE)

Rynek kryptowalutowy odnotował w tym roku duże wahania, często w odpowiedzi na tweet Elona Muska. Jego komentarze na temat dogecoina rozpoczęły zawrotny rajd wartości kryptowaluty bazującej na podobiźnie psa rasy Shiba Inu.– Hej @cz_binance, co się dzieje z waszymi klientami dogecoin? Brzmi podejrzanie – tweetował w trakcie wtorkowej sesji Elon Musk.

Oficjalne konto Binance na Twitterze potrzebowało około 30 minut, aby odpowiedzieć, twierdząc, że nie ma nic podejrzanego w tej kwestii powołując się na świeżą aktualizację dotyczącą problemu. “Główną przyczyną jest problem techniczny podczas niedawnego procesu aktualizacji, który spowodował, że stare transakcje zostały ponownie wysłane do 1674 użytkowników”, napisano w komentarzu.

W wyniku problemu, niektórzy użytkownicy Binance otrzymali stare transakcje, podczas gdy niektórzy stali się niezdolni do wycofania swoich DOGE. “Uprzejmie poprosiliśmy tych, którzy otrzymują stare transakcje, aby je zwrócili, ale jesteśmy świadomi, że wybrani użytkownicy mają problemy z dostępem do niektórych portfeli.

Firma poinformowała, że problem wystąpił wyłącznie na Binance, ponieważ platforma ma “inną techniczną konfigurację portfela dla DOGE”. W celu rozwiązania usterki, Binance będzie musiał odbudować portfel całkowicie, co może zająć “kolejny tydzień lub dwa”.

Dyrektor generalny Tesli, który najwyraźniej nie był zadowolony z odpowiedzi Binance, kontynuował atak na giełdę, stwierdzając: “Posiadacze DOGE korzystający z Binance powinni być chronieni przed błędami, które nie są ich winą”. Musk przytoczył również wątek Dogecoin Developers wyjaśniający, że problem rozpoczął się “nieco ponad rok temu”.

Prezes Binance Zhao dołączył następnie do wątku, stwierdzając, że problem jest związany z “najnowszym portfelem Doge”. “Jesteśmy w komunikacji z deweloperami,” dodał.

Zhao również odpowiedział bardziej bezpośrednio Muskowi, odnosząc się do artykułu w The Guardian, w którym stwierdzono, że oprogramowanie Tesli doświadczyło usterki w październiku, powodując wycofanie około 12 000 pojazdów w Stanach Zjednoczonych. Tesla ostatecznie musiała anulować aktualizację FSD w pojazdach, aby naprawić problem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig notowania | korona islandzka kurs | pko akcje prognozy | kurs akcji pzu | kruk giełda | lotos kurs akcji | kurs jena sprzedaż |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here