Naga Marketshttps://twitter.com/elonmusk/status/1413396249546563586Dogecoin i Bitcoina bez wątpienia nie są idealnymi kryptowalutami pod względem działania, kosztów transakcyjnych czy wpływu na środowisko. Jednak, te czynniki przyćmiewa jedna bardzo istotna wspólna cecha obu tych coinów: zainteresowanie ze strony Elona Muska. Miliarder wraz ze znanym influencerem branży krypto przypomniał o nadchodzącym bardzo ważnym updacie dla DOGE, który sprawi, że token ten będzie cechował się tańszą obsługą sieci i większą szybkością wykonywania transakcji.

Dogecoin: niedługo update memicznej krypto

Dogecoin nie jest idealną kryptowalutą pod względem swojej konstrukcji, ale nieprawdopobne zainteresowanie ze strony inwestorów w ostatnich miesiącach spowodowało reaktywację projektu. Dzięki temu, poprawki mogą usprawnić działanie sieci i zwiększyć szybkość wykonywania transakcji w DOGE.Zwrócił na to uwagę Matt Wallace, znany YouTuber, którego kanał o dogecoinie jest jednym z najpopularniejszych w branży kryptowalutowej.

Przypomnienie: Aktualizacja dogecoina nadchodzi już wkrótce! Sprawi ona, że DOGE znajdzie się we właściwym miejscu do zostania jedną z najczęściej używanych walut na świecie. – stwierdził na swoim profilu twitterowym Matt Wallace.

Elon Musk dostrzegł plusy dogecoina

Jak to zwykle bywa w przypadku twitterowej aktywności związanej z kryptowalutami, rój botów oraz stada inwestorów indywidualnych postanowiły wykorzystać okazję zachęcając do pompowania kursu DOGE. Jednak jeden z wpisów pochodził od samego Elona Muska, CEO Tesli oraz SpaceX, który znany jest ze swojej popularności wśród fanów dogecoina.

Plus500

Zobacz również: Dogecoin (DOGE) nie musi osiągać prędkości Visy, aby być użytecznym, twierdzi Elon Musk

BTC i ETH starają się wprowadzić wielowarstwowy system transakcyjny, jednak szybkość wykonywania transakcji na warstwie bazowej jest niska, a koszty transakcyjne wysokie. Jest pewna zaleta maksymalizowania szybkości transakcji w warstwie bazowej i minimalizowaniu kosztów transakcyjnych w przypadku DOGE, gdy giełdy pełniłyby rolę de facto drugiej warstwy. – stwierdził Elon Musk.

Zarówno Bitcoin, jak i Ethereum, mają swoje problemy. ETH jest nękane przez astronomiczne koszty transakcyjne, co skutecznie zniechęciło część jego użytkowników do szukania tańszych alternatyw. Z drugiej strony, Bitcoin ma spore problemy ze skalowaniem. Developerzy związani z oboma projektami przygotowują ulepszenia, ale nie będą one wprowadzone w najbliższym czasie. W przypadku DOGE, update nadchodzi już niedługo. Punkt dla dogecoina.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here