Naga MarketsZwolennik Bitcoina i dyrektor generalny Tesli Elon Musk, którego spółka zainwestowała niedawno 1,5 miliarda dolarów w BTC twierdzi, że prędzej czy później powstaną pozaziemskie kryptowaluty. W jego ocenie “na pewno” powstanie MarsCoin.

MarsCoin nadchodzi

W serii tweetów, multimiliarder rozważa propozycję innego użytkownika Twittera Mansoura Shahrokha, który zasugerował Muskowi stworzenie nowej kryptowaluty, mającej rozwiązać problem koncentracji podaży Dogecoin (DOGE) wśród jego największych posiadaczy.

– Opracuj nowy #ElonCoin, zaoferuj go obecnym posiadaczom #Dogecoin, aby unieważnić ich portfel. Nie musiałbyś płacić $, aby ci główni posiadacze Dogecoin stali się bogatsi niż już są i przeznaczyć swój czas i wsparcie, aby ElonCoin stał się walutą Ziemi – napisał Shahrokh.

Musk odparł, że stworzy coś takiego “tylko jeśli będzie to konieczne”, na co prezes Binance Changpeng Zhao odparł sugerując nawet nazwę: MarsCoin. Musk nie pozostał mu dłużny i odparł, że „Na pewno będzie MarsCoin”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs dzisiaj | dow jones notowania | kurs eur/usd | biomed kurs akcji | cd projekt kurs akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWarren Buffett ujawnił trzy nowe spółki w portfelu Berkshire Hathaway
Następny artykułAnswear z kolejną rekomendacją. Ceny docelowe przy 44,50 i 45 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here