Naga Markets



Elon Musk jednak nie będzie zaangażowany w związek kopaczy BTC, który zaproponował
Elon Musk, prezes Tesla Inc.

Elon Musk jednak nie będzie uczestniczył w tworzeniu związku kopaczy Bitcoina w Ameryce Północnej. Nie wiadomo, czy ekscentryczny miliarder został z inicjatywy wyrzucony, czy zrezygnował sam, czy po prostu jego rolą od początku było tylko stworzenie medialnego szumu. Niemniej, Bitcoin Mining Council stał się faktem, a na jego czele stanął m.in. Michael Saylor, znany inwestor i zwolennik kryptowalut, a także CEO MicroStrategy.

Elon Musk nie będzie brał udziału w BMC

Bitcoin Mining Council miała swój oficjalny debiut w czwartek, a Elon Musk niewąptliwie miał swój duży udział w stworzeniu tego projektu. Jego udział w nim jednak dość szybko się skończył, bowiem nawet na stronie projektu jest jasno stwierdzone, że CEO SpaceX i Tesla Inc. nie będzie brał w nim udziału:

Te artykuły również Cię zainteresują




Elon Musk nie pełni żadnej roli w Bitcoin Mining Council. Zakres jego udziału polegał tylko na dołączeniu do edukacyjnego spotkania z grupą północnoamerykańskich spółek, aby porozmawiać o kopaniu BTC. – czytamy na stronie projektu.

Plus500

Jednym założycieli związku jest Michael Saylor, znany inwestor kryptowalutowy i CEO MicroStrategy, który 10 czerwca opublikował oficjalny komunikat o początku inicjatywy.

– Bitcoin Mining Council jest dobrowolnym i otwartym forum dla kopaczy Bitcoina wyznających rdzenne zasady idei za nim stojącej. Promujemy transparentność, dzielimy się najlepszymi praktykami i edukujemy opinię publiczną na temat pożytków płynących z BTC i kopania BTC. Dołącz do nas. – stwierdził Saylor na swoim profilu twitterowym.

Zobacz również: Bitcoin, dogecoin i spółki memiczne jak Gamestop na celowniku SEC

Wśród pozostałych założycieli są m.in. Galaxy Digital (firma inwestycyjna), Argo (firma kopiąca kryptowaluty), Hive (firma związana z technologią Blockchain) oraz Riot (firma kopiąca kryptowaluty). Spółki-założyciele będą pokrywać koszty związane z działalnością Bitcoin Mining Council i zaprosili wszystkich kopaczy z całego świata do dołączenie do organizacji. Są jednak pewne warunki:

Każdy członek musi wierzyć, że ważna jest transparentność związana ze zużyciem energii na kopanie oraz zgodzić się na dobrowolne dzielenie się informacjami o swoim miksie energetycznym i hashrate’em do celów badawczych i edukacyjnych. – czytamy dalej na stronie Bitcoin Mining Council. – Nie zamierzamy zmieniać zdecentralizowanej natury bitcoina i jego rdzennych wartości, a raczej chcemy pracować nad zwiększeniem świadomości co do bitcoina i jego kopania.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania swig80 | akcje celon | Dolar nowozelandzki | kęty kurs | azoty akcje |



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here