Naga Markets

Elon Musk, dyrektor generalny amerykańskiej firmy zajmującej się produkcją samochodów elektrycznych Tesla, potwierdził wsparcie dla opartej na memach kryptowaluty Dogecoin (DOGE). W niedawnym wywiadzie Musk powiedział, że Dogecoin jest lepszy niż Bitcoin (BTC) w dokonywaniu płatności, ponieważ „Całkowita zdolność transakcyjna Dogecoina jest znacznie wyższa niż Bitcoina”. Kurs DOGE/USD silnie rośnie w piątek ponad 3,5% do poziomu 0,07%.

Dogecoina (DOGE) można wykorzystać do zakupu towarów w Tesli i SpaceX

Pomimo wprowadzenia DOGE jako kryptowaluty dla żartu w 2013 roku, Musk stwierdził, że token ma wiele potencjałów, zwłaszcza gdy jest używany w płatnościach. Dyrektor generalny Tesli wspiera DOGE nie tylko słowami, ale i działaniami.Musk zaoferował wsparcie dla Dogecoina w swoich firmach, w tym Tesli i SpaceX. Popularną kryptowalutę można wykorzystać do zakupu towarów jego firm.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Ostatecznym celem Muska jest, aby Dogecoin był używany jako „waluta Internetu”. Na początku tego roku Vladimir Tenev, współzałożyciel Robinhood Markets, podzielił się spostrzeżeniami na temat tego, jak Dogecoin może stać się walutą Internetu. Wskazówki udostępnione przez Teneva wywołały reakcję Muska, który w efekcie odniósł się do działań współtwórcy Dogecoina, Billy’ego Marcusa.

NED

Dogecoin (DOGE) silnie wzrasta pod koniec tygodnia

Notowania DOGE/USD znacząco odbijają drugą sesję z rzędu rosnąc w piątek ponad 3,5% i osiągając poziom 0,07. Kurs od połowy czerwca pozostaje w wąskiej konsolidacji cenowej między 0,06, a 0,08 i dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu. Niewątpliwie komentarze Muska działają na korzyść całej sieci kryptowaluty stworzonej dla żartu.

Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here