Naga MarketsElon Musk chce założyć uniwersytet TITS. Czesne opłacane w dogecoinie (DOGE)
Elon Musk w SNL

Samozwańczy Dogefather (ojciec chrzestny dogecoina), Elon Musk, ponownie podbił cenę popularnej kryptowaluty prezentującej wizerunek znanego z memów pieseła (doge). Miliarder podzielił się na Twitterze pomysłem stworzenia nowego uniwersytetu: Texas Institute of Technology & Sience (TITS), w którym czesne miałoby być płacone w dogecoinach (DOGE), ze zniżką dla posiadaczy psów.

  • Żart Elona Muska spowodowała, że DOGE w ubiegłym tygodniu (29 października) chwilowo podchodził w okolice poziomu 30 centów
  • W tym tygodniu notowania DOGE/USDT kształtują się bliżej poziomu 27 centów, korzystając z lokalnych wsparć
  • W październiku DOGE rósł o niemal 40%, zostając jednak w tyle za konkurencyjnym psim tokenem, shiba inu (SHIB).
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dogecoin walutą uniwersytetu założonego przez Elona Muska

Chociaż wpis Elona Muska został odebrany jako żart, to chwilowo podbijał notowania dogecoina (DOGE), który walczy obecnie o prym na rynku memicznych kryptowalut z shiba inu (SHIB). Milirader w przeszłości już wielokrotnie wpływał na wycenę cyfrowego aktywa pomagając mu między innymi wzrosnąć w okolice 70 centów, rekordowej do tej pory ceny.Musk ponownie okazał wsparcie dla swojej ulubionej monety. Miliarder zdradził swoim zwolennikom, że myśli o założeniu nowego uniwersytetu. Texas Institute of Technology & Science, jak nazwał go Musk, byłby uniwersytetem, który akceptowałby czesne w DOGE.

Ponadto, dyrektor generalny SpaceX powiedział, że dodatkowo każdy student posiadający psa będzie mógł liczyć na dodatkową zniżkę.

Jak zauważyli użytkownicy Twittera nazwa uczelni nie jest przypadkowa: w skrócie oznacza bowiem TITS, co na język polski bezpośrednio tłumaczy się jako „piersi”.

Ciekawe czy na Uniwersytecie wykładałby popularny ekspert finansowy, Lloyd Ostertag (postać, w którą Elon Musk wcielił się podczas swojego występu w amerykańskim programie SNL)?

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here