Naga Marketstesla chiny ccTesla Inc planuje podwoić liczbę warsztatów naprawczych i konserwacyjnych (do 63), dodać około 100 stacji ładowania (do 362) i odnowić salony w Chinach. Firma planuje także przekształcić część swoich salonów w Chinach w kompleksowe sklepy o nazwie „Centra Tesla”. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Tesla zmienia strategie w Chinach i stawia na marketing

Firma i Musk otwarcie gardzą marketingiem, ale w Chinach Tesla oferuje imprezy wyścigowe i imprezy w salonie. Tesla prowadzi około 48 salonów w Chinach kontynentalnych. Natomiast BMW, Daimler Mercedes Benz i Audi, które do końca tego roku będą miały w Chinach modele pojazdów sportowych z napędem sportowym, mają ponad 500 punktów sprzedaży – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here