Naga MarketsElemental Holding otrzyma finansowanie od EBOR w wysokości do 25 mln euroElemental Holding otrzymał zgodę komitetu kredytowego Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) na udzielenie długoterminowego finansowania w wysokości do 25 mln euro, podała spółka.

Szczegóły finansowania EBOR dla spółki Elemental Holding

“Finansowanie EBOR zostało udzielone na:

Te artykuły również Cię zainteresują
a) Budowę zakładu recyklingu akumulatorów litowo-jonowych oraz recyklingu innych odpadów krytycznych dla elektromobilności, głównie katalizatorów samochodowych – w kwocie do 21 600 000 euro;

b) Refinansowanie części istniejącego zadłużenia – udzielonego w PLN, w kwocie o równowartości do 3 400 000 euro” – czytamy w komunikacie.

Dostępność finansowania będzie uzależniona od zawarcia odpowiednich dokumentów finansowych i spełnienia warunków zawieszających, podano również.

Elemental Holding jest grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz dostawcą surowca do hut i odlewni. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2013 r. Wcześniej w grudniu br. Elemental Holding złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o wycofanie akcji z GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here