Naga MarketsElemental Holding ma do 332 mln zł dofinansowania z NCBR na projekt w recyklinguElemental Strategic Metals (ESM) – spółka zależna Elemental Holding – zawarła z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) umowę o dofinansowanie swojego projektu kwotą do 332,04 mln zł, podał Elemental.

Spółka zależna Elemental Holding z dofinansowaniem

“Zgodnie z umową, ESM otrzyma dofinansowanie projektu w kwocie maksymalnie do 332 036 045 zł, przy maksymalnych kosztach realizacji projektu w kwocie 383 959 417 zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej spółka informowała, że projektem jest “Opracowanie i pierwsze wdrożenie przemysłowe innowacyjnych technologii recyklingu baterii litowo-jonowych i katalizatorów z odzyskiem metali o strategicznym znaczeniu”.

Elemental Holding jest grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz dostawcą surowca do hut i odlewni. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w grudniu 2013 r. W grudniu 2020 r. spółka złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o wycofanie z obrotu na GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here