Naga MarketselektrotimSpółka Elektrotim zawarła z oddziałami Taurona Dystrybucja we Wrocławiu i Legnicy umowy o łącznej wartości 12,68 mln zł netto, poinformowała na łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba. Elektrotim specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i systemów automatyki dla budownictwa i przemysłu. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2018 r. miał 310,5 mln zł skonsolidowanych przychodów. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych.


Termin końcowy realizacji umów ustalony na 30.11.2020 r.

Przedmiotem każdej z ww. umów jest wykonanie na rzecz poszczególnych Oddziałów Tauron Dystrybucja S.A. zadania pn. Rozbudowa infrastruktury technicznej Systemu Łączności Dyspozytorskiej działającego na obszarze Tauron Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu oraz Oddział w Legnicy. Realizacja każdej z umów obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji wykonawczej i techniczno-prawnej na podstawie założeń technicznych inwestycji wskazanych w umowie oraz wybudowanie lub/i zmodernizowanie i przekazanie zamawiającemu do użytkowania, lokalizacji zamawiającego, zgodnie z zatwierdzoną przez zamawiającego dokumentacją projektową. Termin końcowy realizacji każdej z umów został ustalony na dzień 30.11.2020 r. – oznajmiła Agnieszka Zaręba.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAsbis z 0,93 mln USD zysku netto w II kw. 2019 r.
Następny artykułZłoto bije kolejne rekordy, cena na rynku futures utrzymuje się powyżej 1500$
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here