Naga MarketsElektrociepłownia Będzin prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. Jest głównym źródłem ciepła w zakresie ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i ciepła technologicznego dla Zagłębia Dąbrowskiego.

bedzin mn

Wykres miesięczny obejmujący pełną historię notowań pokazuje, że kluczową rolę pełni strefa 15,50 – 16,50 zł, która była w przeszłości kilkukrotnie respektowana. Aktualnie trwający trend spadkowy (od początku 2011 roku) zdołał przełamać to wsparcie. Od roku trwa ruch wzrostowy, który może okazać się tylko korektą w trendzie spadkowym. Czy tak będzie, wyjaśni się gdy cena dotrze do strefy oporu.

bedzin w1

[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Wykres tygodniowy pokazuje, że jak na razie odbicie wyhamowało i cena porusza się w konsolidacji. Nie wygląda to zbyt optymistycznie biorąc pod uwagę fakt, że znajdujemy się tuż pod strefą oporu, a także blisko linii trendu spadkowego. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem może być dalsza konsolidacja lub kolejny impuls spadkowy zapoczątkowany odbiciem w dół od omawianych elementów.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here