Naga Markets
Elektrobudowa w górę blisko 8 procentElektrobudowa SA (ELB) rozpoczyna sesję od wyraźnych wzrostów. Spółka po godzinie 10:00 rośnie ponad 7%. Aktualnie za jedną akcję trzeba płacić 9,30 zł. Czy to początek większego odbicia, a może jedynie korekta ostatnich silnych spadków?


Elektrobudowa SA (ELB) blisko 8% w górę.

Dzisiejszy wzrost, choć spory, nie musi koniecznie zwiastować euforii. Spółka od dłuższego czasu znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Sygnału wzrostowego nie ma, niemniej znajdujemy się w istotnym miejscu. Poziom wynika z punktu D szerokiej formacji harmonicznej. Mowa tutaj o zniesieniu zewnętrznym 161,8%. Jak widać, rynek nie jest obojętny na to miejsce, pojawia się pierwszy popyt. Trzeba jednak pamiętać, że jest to układ na interwale tygodniowym, dlatego poziom może jeszcze testowany. Dopiero zamknięcie tego tygodnia pokaże czy układ ma sens.

Wykres spółki Elektorbudowa

Zobacz także: Poranny przegląd rynków. PKB z Japonii lepsze od oczekiwań

Szansa na korektę na interwale D1

Jeżeli dzisiejsza sesja zamknie się na aktualnym poziomie, bądź wyżej, to na interwale D1 będziemy mieli do czynienia z pro wzrostowym sygnałem świecowym. Z racji ostatnich silnych spadków, stosunek zysku do ryzyka będzie duży, jednak jak wiem z doświadczenia, łapanie dołka nie jest takie łatwe, i nie wykluczone, że nawet w przypadku pojawienia się sygnału, rynek będzie chciał wykonać podwójny test dołka. Nie często zdarza się, że większe odbicie pojawia się na pojedynczym dołku.

Wykres spółki Elektorbudowatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here