Naga MarketsElektrobudowa świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz.

Notowania podczas wtorkowej sesji otworzyły się bardzo dużą luką spadkową. Ostatecznie kurs spółki spadł o 17%. W ten sposób spółka zanotowała nowe, tegoroczne minimum. Wszystko za sprawą opublikowanych w poniedziałek wieczorem wyników za pierwsze półrocze. W tym okresie spółka notuje stratę niemal 60 mln zł. Po raz drugi w tym roku dochodzi do obniżenia prognoz za cały 2018 rok. Takie informacje nie mogą się podobać akcjonariuszom, stąd też mocne spadki.

MW Trade specjalizuje się w usługach finansowych dla podmiotów działających na rynku medycznym oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Na drugim biegunie wtorkowej sesji znalazła się rosnąca o ponad 24% spółka MW Trade. Jedyną informacją jaka pojawiła się wczoraj była ta o przekroczeniu przez Fundusz Quercus Absolute Return FIZ progu 5% liczby głosów. Trudno jednak sądzić aby ta informacja przyczyniła się do wzrostów. Wydaje się, że zwyżka jest zwykłym odreagowaniem po fali spadków i zejściu na nowe kilkuletnie minima. W ubiegłym tygodniu kurs spadł o 30%, a od początku roku spółka traci już ponad 55%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUDCAD na poziomach sprzed niemal 3 lat
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” 12.09.2018 USD/CAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here