Naga MarketsW ostatniej analizie szwedzkiej spółki Electrolux AB zwracałem uwagę na przełamanie kluczowego oporu w obrębie poziomu 237.00. Wtedy też była mowa o poszukiwaniu okazji zakupowych po korektach. Najbliższym celem był wtedy opór blisko 258.00, który jak widać na poniższym wykresie został szybko osiągnięty.

Po krótkim odbiciu na 258.00 notowania szybko ruszyły na północ, do oporu blisko 280.00, nad którym dodatkowo znajdowały się historyczne maksima (282.90). Te poziomy także zostały przełamane, a dynamiczny trend utrzymuje cenę ponad 20-dniową SMA.

Kontrakty CFD na szwedzki indeks OMX 30 posiada w swojej ofercie TMS Brokers >>

Warto zwrócić tu uwagę na techniczne zachowanie notowań akcji Electrolux, gdzie przełamane poziomy oporu bardzo dobrze sprawdzają jest jako wsparcie. Można zatem dalej rozglądać się za okazjami do kupna zgodnymi z panującym trendem wzrostowym.

Jeśli dynamika trendu ma zostać zachowana, cena powinna utrzymywać się ponad linią tendencji prowadzoną od dołka z 24-go marca br. Kluczowe wsparcie horyzontalne zapewnia tu obszar między poziomami 258 – 265.00.

Odwiedź i subskrybuj profil Comparic na TradingView >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here